Yarışma

2. Royal PMU Uluslararası Akdeniz Kongresi kapsamında kalıcı makyaj dünyasına yeni yetenekler kazandırmak amacıyla düzenlediğimiz yarışmamız bu sene de gerçekleştirilecektir.  İki farklı kategori olan Microblading ve cihaz ile uygulama dallarında  gerçekleştirilecek yarışmada katılımcılar dünyanın farklı ülkelerinden gelen jüri üyelerimiz tarafından değerlendirilecektir.

Jüri üyelerimiz tarafından puanlama sistemiyle yapılacak değerlendirme sonucunda ödüle layık görülen katılımcılar belirlenerek kongremizin son günü gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacaktır.

Katılım Şartları:

1- Yarışma 2 farklı kategoride düzenlenecek olup Microblading ve Cihazlı Micropigmentasyon konularında yetkinlik kazanmış kişilerin katılımına açıktır.

2- Katılım gösterecek kişilerin uygulama için kullanacakları canlı mankenlerini kendilerinin bulması gerekir. Organizasyonumuz bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

3- Yarışma katılım ücreti 250 Euro‘dur. Bu ücrete yarışma günü oteldeki tüm imkanlar dahil olup konaklama ücreti dahil değildir.

4- Internet üzerinden yapılacak başvurular ön başvuru hükmü taşır. Yarışma katılımı organizasyon ekibimizin tarafınıza vereceği bilgilendirme ve onay sonrasında kesinleşir.

5- Kongre organizasyonu, başvuru hakkında yapacağı ön değerlendirme sonucunda tek taraflı olarak eleme yapma hakkını saklı tutar.

6- Yarışma katılımcıları yarışma sırasında yaptıkları çalışmalara dair fotoğraf ve video çekimi yaparak sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunamazlar.

7- Yarışma 18 yaş ve üstü katılıma uygundur.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurarak yarışmamıza ön kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra ekibimiz 24/ 48 saat içerisinde sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

MicrobladingMicropigmentasyon

2. Royal PMU Uluslararası Akdeniz Kongresi ve Yarışması

Antalya, Türkiye

13-17 Ekim 2019

09:00-18:00

Granada Luxury Belek Hotel

Haber Listemize Katılın

WhatsApp WhatsApp