Program

# Oturum Saat Konuşmacı
1 Kayıt 08:00-08:30
2 Karşılama ve Açılış Konuşması 08:30-09:00 Aslıhan Çoban & Selen Shenalp
3 PMU Kaş Tasarımı 09:00-10:30 Alan Spadone
4 PMU’da Langer’s Lines 10:30-11:00 Miriam & Avital Keisar
5 Kahve Molası 11:00-11:30
6 Nano Lips 11:30-13:00 Anna Maria Finelli
7 Öğle Yemeği 13:00-14:00
8 Jet Plazma Prolift 14:00-15:00 Alec Kurucz
9 Pigment Silme/Pigment Renkleri/Kıl Güçlendirme 15:00-15:30 Ingrid Bregenzer
10 1. Gün Uygulama Seansı Uzmanları Tanıtımı 15:30-16:00
11 Kahve Molası 16:00-16:30
12 Uygulama Seansları - Salon 2 16:00-18:00

Kayıt

Karşılama ve Açılış Konuşması

PMU Kaş Tasarımı

Sunum & Canlı Uygulama

PMU’da Langer’s Lines

Sunum

Kahve Molası

Nano Lips

Sunum & Canlı Uygulama

Öğle Yemeği

Jet Plazma Prolift

Sunum & Canlı Uygulama

Pigment Silme/Pigment Renkleri/Kıl Güçlendirme

Sunum

1. Gün Uygulama Seansı Uzmanları Tanıtımı

Kahve Molası

Uygulama Seansları - Salon 2

# Oturum Saat Konuşmacı
1 Karşılama ve Yarışma Duyurusu 08:30-09:00
2 PMU Kaş Sanatı 09:00-09:30 Selen Shenalp
3 Erkek Alopesi Kaş Tasarımı - PMU Dudak Uygulaması 09:30-10:15 Karen Betts
4 Kahve Molası 10:15-10:45
5 VMM 3D Areola 10:45-11:15 Vicky Martin
6 Smokey Eyes 11:15-13:00 Michaela Dahlgren
7 Öğle Yemeği 13:00-14:00
8 Dijital Cilt Yenileme 14:00-14:30 Luiza Macfarlaine
9 Eumelanin Skin Types 14:30-15:00 Sonia Anderson
10 Hand Tapped Eyeliner, Infection Control 15:00-15:30 Karly Rose
11 2. Gün Uygulama Seansı Uzmanları Tanıtımı 15:30-16:00
12 Kahve Molası 16:00-16:30
13 Uygulama Seansları - Salon 2 16:00-18:00

Karşılama ve Yarışma Duyurusu

PMU Kaş Sanatı

Sunum

Erkek Alopesi Kaş Tasarımı - PMU Dudak Uygulaması

Sunum

Kahve Molası

VMM 3D Areola

Sunum

Smokey Eyes

Sunum & Canlı Uygulama

Öğle Yemeği

Dijital Cilt Yenileme

Sunum

Eumelanin Skin Types

Hand Tapped Eyeliner, Infection Control

Sunum

2. Gün Uygulama Seansı Uzmanları Tanıtımı

Kahve Molası

Uygulama Seansları - Salon 2

# Oturum Saat Konuşmacı
1 Karşılama 09:00-09:30
2 Dermapigmentation: The past, Present and The Future 09:30-10:00 Toni Belfatto
3 Pigmentoloji 10:00-10:30 Michaela Dahlgren
4 Kahve Molası 10:30-11:00
5 Scalp Pigmentasyon 11:00-12:30 Adi Schendel
6 Öğle Yemeği 12:30-13:30
7 Micrombre Kaş Uygulaması 13:30-15:00 Monika Poskute
8 Kahve Molası 15:00-15:30
9 Mikropigmentasyonda Güvenlik 15:30-15:45 Dawn Forshaw
10 Pigment Silme 15:45-16:15 Linda Paradis
11 PMU Yarışma Seansı - Salon 2 14:00-16:00
12 Gala Yemeği (Gala Kıyafeti) 20:00-21:00
13 Ödül Töreni 21:00-22:00
14 Kapanış 00:00

Karşılama

Dermapigmentation: The past, Present and The Future

Sunum

Pigmentoloji

Sunum

Kahve Molası

Scalp Pigmentasyon

Sunum & Canlı Uygulama

Öğle Yemeği

Micrombre Kaş Uygulaması

Sunum & Canlı Uygulama

Kahve Molası

Mikropigmentasyonda Güvenlik

Pigment Silme

PMU Yarışma Seansı - Salon 2

Gala Yemeği (Gala Kıyafeti)

Ödül Töreni

Kapanış

Toni Belfatto

Toni Belfatto

Michaela Dahlgren

Michaela Dahlgren

Adi Schendel

Adi Schendel

Monika Poskute

Monika Poskute

Dawn Forshaw

Dawn Forshaw

Linda Paradis

Linda Paradis

2. Royal PMU Uluslararası Akdeniz Kongresi ve Yarışması

Antalya, Türkiye

13-17 Ekim 2019

09:00-18:00

Granada Luxury Belek Hotel

Haber Listemize Katılın

WhatsApp WhatsApp