Monika POSKUTE

Monika POSKUTE

PMU Kaş Uygulaması - Micrombre (Microblading + Ombre)

Birkaç yıl önce güzellik dünyasındaki kariyerine kalıcı makyaj uzmanı olarak başladı. Sanatsal bir yapıya sahip olan Monika boş zamanlarında resim yapmayı çok seviyor. Monika, renklerin ve şekillerin uyumunu çok küçük yaşlardan itibaren hissetti ve bu onun doğal olarak güzellik endüstrisiyle ilgilenmesini sağladı.

Bir kalıcı makyaj sanatçısı olarak çalışırken, Monika kalıcı makyaja olan talebi ve kalıcı makyajın faydalarını fark etti. Bu nedenle büyük bir coşkuyla ve gelişme isteğiyle bu alanda çalışmaya başladı. Başlıca mikropigmentasyon kurslarını tamamladıktan sonra kaş, göz ve dudak pigmentasyonu gibi tüm yüz alanlarında uzmanlaşmaya devam etti. Daha sonra Litvanya’da ve yurtdışında becerilerini geliştirmeye devam eden Poskute sadece standart güzellik tedavileri üzerinde durmadı ve yara düzeltme / maskeleme, meme ucu şekillendirme / düzeltme, saç derisi pigmentasyonu, kalıcı makyaj silme ve mezoterapi ile çalışan sertifikalı bir estetik pigmentasyon uzmanı oldu.

Monika, 2016 yılında İsviçreli Swiss Color firmasında uluslararası bir öğretim görevlisi oldu ve o zamandan beri Litvanya’da ve dünyada eğitmenlik yapıyor. Kalıcı makyaj uzmanı olarak günlük çalışmalarına ek olarak, Dubai, Kanada, Kuveyt ve dünyadaki diğer ülkelerde kalıcı makyaj – mikropigmentasyon ve microblading sırlarını öğretiyor. Monika, doğu felsefesiyle çalışmayı ve Tai Chi uygulamayı rahatlatıcı buluyor. Bu tekniklerin konsantre olmak için önemli olduğunu düşünüyor.

Monika, estetik bilgisini derinleştirmeye ve yüz okumanın sırlarını öğrenmeye devam ediyor.  Monika’nın işinin en önemli kısımlarından biri de müşterilerinin ihtiyaçlarını, kendilerini nasıl gördüklerini ve hayal ettiklerini anlamalarına yardımcı olmasıdır. Çalışmalarında daima dengeli olmak için çaba harcıyor ve müşterileri için daha doğal bir imaj yaratıyor.

KONUŞMACILAR

Selen SHENALP

PMU Kaş Sanatı

Alec KURUCZ

Micro Wheel Kaş Uygulaması - Jet Plazma Prolift

Alan SPADONE

PMU Kaş Tasarımı - Elite Brows

Vicky MARTIN

PMU Areola - VMM 3D Areola

Karen BETTS

Erkek Alopesi Kaş Tasarımı - PMU Medikal Dudak Uygulaması

Michaela DAHLGREN

Pigmentoloji - Eyeliner - Smokey Eyes

Linda PARADIS

Pigment Silme

Adi SCHENDEL

Scalp Pigmentasyon

Anna Maria FINELLI

PMU Dudak Renklendirme - I am Your Nano Lips

Ingrid BREGENZER

Pigment Silme / Pigment Renkleri / Kıl Güçlendirme

Monika POSKUTE

PMU Kaş Uygulaması - Micrombre (Microblading + Ombre)

Miriam KEISAR

PMU'da Langer's Lines

Luiza MACFARLAINE

Dijital Cilt Yenileme

Avital KEISAR

PMU'da Langer's Lines

Dawn FORSHAW

Mikropigmentasyonda Güvenlik

Toni BELFATTO

Dermapigmentasyon: Geçmiş, Bugün ve Gelecek

Karly ROSE

Eyeliner'da El Metodu & Enfeksiyon Kontrolü

Sonia ANDERSON

Eumelanin Cilt Tipleri

2. Royal PMU Uluslararası Akdeniz Kongresi ve Yarışması

Antalya, Türkiye

13-17 Ekim 2019

09:00-18:00

Granada Luxury Belek Hotel

Haber Listemize Katılın

WhatsApp WhatsApp