Hakkında

Kongre Hakkında

Dünya'nın oluşumundan günümüze kadar insanlık tarihinde hep sorgulanan, sınırları aranan ve en üst mertebesine ulaşılmaya çalışılan bir konudur güzellik. Asya'dan Avrupa'ya kraliçeler, prensesler, sanatçılar, yazarlar, şairler ve diğer nice önemli kişiler tarafından aranmış, yazılmış, resmedilmeye çalışılmış şeydir güzellik! Medeniyetlerin beşiği canımız ülkemizin bile her karış toprağındaki tarihte de bunu görebiliyoruz.

Akademi Royal ve Royal PMU olarak geçtiğimiz yıl büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl 2. kez düzenlediğimiz kongremizde kalıcı makyajın yine çok değerli uluslararası isimleriyle "Güzelliği Sınırları" temasıyla bir araya geliyoruz. Bu yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelerek bizlerle birlikte olacak 17 konuşmacımız kendi konularındaki deneyimleri yanında yapacakları uygulama çalışmaları ile dünya çapında kabul edilmiş tekniklerini canlı olarak sizlerle paylaşacak. Muhteşem doğasıyla insanı kendine hayran bırakan Antalya'nın önemli konaklama noktası Granada Luxury Belek'te buluşmak üzere sizleri de bekliyoruz...

Aslıhan Çoban
Akademi Royal Eğitim Kurumları ve Royal PMU CEO'su

Akademi Royal Hakkında

2007 yılında İstanbul'da kurulan Akademi Royal, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekte olan eğitim kurumumuzdur. 12 yıldır güzellik ve bakım sektörü için bir çok farklı başlıkta eğitim programlarını öğrencilerine sunan Akademi Royal, kendi konularında sektöre donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Cardcert akreditasyon sistemiyle tüm dünyada geçerliliği olan elektronik sertifikasyon uygulamasına sahip olan Akademi Royal, öğrencilerinin mezun olduktan sonra tüm dünyada kariyer fırsatlarına erişebilmesine de olanak sağlamaktadır. Uzman eğitim kadrosuyla eğitim programlarını dünyadaki gelişmelere göre yenileyen Akademi Royal, Estetisyenlik, Güzellik Uzmanlığı, Kalıcı Makyaj, Microblading Scalppigmentasyon, Profesyonel Makyaj, İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Kaş Vitamini ve diğer bir çok konuda bireylere ilgi duydukları konuları kendi  kariyerleri haline getirme olanağı sunmaktadır. Gerçekleştirdiği bu önemli görevden ötürü Akademi Royal özellikle meslek edindirme konusunda kadın girişimcilere öncülük etmiştir.

Akademi Royal ayrıca kalıcı makyaj ve ilgili güzellik ürünleri konusunda da bir çok Avrupa markasının Türkiye temsilcisidir.

Eğitim odaklı ve verimliliği merkezine alan bir kurum kültürüne sahip olan Akademi Royal, Kalıcı Makyaj ve ilgili konularda dünya çapında gerçekleştirdiği çalışmaların bir uzantısı olarak 1. PMU Akdeniz Uluslararası Kongresi ve Yarışması'nı ülkemizde gerçekleştiriyor olmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye'de böyle bir organizasyonu gerçekleştirecek ilk kurum olan Akademi Royal, sahip olduğu bilgi birikimini tüm katılımcılar ile paylaşmaktan onur duyacaktır.

Kongre Hakkında

2. Royal PMU Uluslararası Akdeniz Kongresi ve Yarışması

Antalya, Türkiye

13-17 Ekim 2019

09:00-18:00

Granada Luxury Belek Hotel

Haber Listemize Katılın

WhatsApp WhatsApp